hbv_about_start_sensys_275px_rdax_75

Hettich

Hettich wyznacza standardy. Jako jeden z największych na świecie producentów okuć meblowych wciąż dostarcza klientom innowacyjnych impulsów dla inteligentnych funkcji, wysokiej jakości i wyjątkowego komfortu mebli do mieszkań, domów i miejsc pracy.  Myśli i działania na wszystkich poziomach są przy tym określane przez cztery centralne wartości. To właśnie sprawia, że marka Hettich jest tak wyjątkowa.


03_02_le_mans_01_duze

Peka

Wyroby produkowane przez Peka-Metall AG wprowadzają ład i porządek w szafkach, są przyjazne w użyciu i wytwarzane według najwyższych jakościowych standardów. Firma była jednym z pionierów w dziedzinie wyposażenia do szafek wysokich i narożnikowych, a także segregatorów na śmieci. Dzięki stałemu strumieniowi nowych produktów i ponad pięćdziesięciu wnioskom patentowym stała się ważnym partnerem dla innowacyjnych firm meblarskich na całym świecie.


blum

Blum

Blum czyni z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie, a także podnosi komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 5000 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby w systemach okuć Blum zrealizować dążenia do perfekcyjnego ruchu. Użytkownicy kuchni i ich potrzeby znajdują się przy tym na pierwszym miejscu.
Systemy okuć przekonują funkcjonalnością, uznanym wzornictwem i trwałością. One powinny wzbudzać zachwyt i sprawiać, że praca w kuchni stanie się emocjonalnym przeżyciem. 
Wspiera partnerów szeroką ofertą usług. Prowadzi ciągły dialog z producentami kuchni, stolarzami, sprzedawcami i użytkownikami kuchni na całym świecie, żeby móc skoncentrować pracę na konkretnych celach.


raumplus

Raumplus

Firma RAUMPLUS istnieje na rynku od 1986 r. Jako jeden z pierwszych producentów w Europie wykorzystuje unikalny materiał aluminiowy do produkcji profili. Głębokie pokrycie anody na profilach RAUMPLUS powoduje, że materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na zadrapania - jako jedyne na rynku - rozwiązania RAUMPLUS umożliwiają projekty drzwi o szerokości do 3 m i ciężarze do 180 kg! Układy jezdne RAUMPLUS wykonane są z precyzyjnych materiałów łożyskowych, co powoduje, że mechanizm przesuwania drzwi jest bezszelestny i niezawodny przez wiele lat.

Marka RAUMPLUS została wpisana do prestiżowego katalogu GERMAN DESIGN STANDARDS, zarezerwowanego tylko dla najlepszych niemieckich producentów takich jak: Mercedes, BMW, Audi, Miele, Siemens.
RAUMPLUS JEST TEGOROCZNYM LAUREATEM KONKURSU MEBLE PLUS - PRODUKT 2007

Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta, ofertę konstruują tak, aby produkty zaspokajały najbardziej wymagających. Firma współpracuje na stałe ze sztabem najlepszych projektantów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
Produkty Raumplus mają 10-letnią gwarancją i dają rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.


zobal-2

Zobal

Firma ZOBAL istnieje już od ponad 15 lat.W tym czasie ugruntowała swoją pozycję w Polsce i na wielu rynkach europejskich. Rozwój firmy i jej produktów od początku działalności determinuje jakość i innowacyjność.