O firmie Perfektstyl!

W obecnych czasach producentom mebli stawiane są coraz to większe wymagania, coraz większe grono klientów stawia na indywidualizm.

Perfekt Styl to pomysły na Twoje meble, to inspiracje Twoich wnętrz, to zaspokojenie Twoich potrzeb i oczekiwań.

Nasza oferta to dobre wzornictwo, jakość oraz rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Twoim codziennym domowym życiu.

Perfekt Styl jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości meble tworzone według indywidualnych potrzeb klienta.

 

Misja

Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych mebli. Kochamy to, co robimy - dlatego robimy to z zaangażowaniem i poświeceniem. Podstawowym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa, począwszy od wykonania projektu, poprzez dobór odpowiednich materiałów, aż do efektu finalnego jakim są nowoczesne meble, wykonane z największą dbałością o szczegóły.

Aby sprostać stawianym przed nami wyzwaniom stale doskonalimy nasze umiejętności, poszerzamy naszą wiedzę, uczymy się od Naszych Klientów.

Rozwiązania

Idąc z duchem czasu stosujemy innowacyjne materiały i technologie. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do realizacji wszelkiego rodzaju projektów wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Dbamy o to, aby zapewnić Naszym klientom nie tylko pomoc w trakcie wykonywania projektu, ale również obsługę serwisową po jego realizacji. Działamy szybko i skutecznie.

Zaufanie

W ciągu całej działalności firmy Perfekt Styl, swoim zaufaniem obdarzyło nas wiele osób i przedsiębiorstw reprezentujących różnorakie segmenty rynku. Zyskaliśmy sympatię i zaufanie szerokiego grona klientów w kraju i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ekologia w Perfekt Styl

By osiągnąć pełną satysfakcję z naszej pracy musimy mieć pewność, że robimy wszystko by bardziej dbać o środowisko. W drodze do tego staramy się przestrzegać pewnych zasad:

  • do produkcji używamy nadających się do recyclingu płyt biurowych i mdf, zamiast litego drewna,
  • używamy stali i metali wysokiej jakości, niewymagających długich procesów obróbczych, dzięki czemu zredukowaliśmy zużycie energii,
  • w materiały drewnopochodne zaopatrujemy się tylko u producentów posiadających certyfikaty PEFC / FSC
  • cały czas szukamy oszczędności energii w procesach produkcyjnych.

Kupując nasz produkt maja Państwo pewność, że drewno użyte do jego produkcji nie pochodzi z:

  • obszarów leśnych, na których dochodzi do pogwałcenia tradycji lub praw cywilnych,  
  • obszarów leśnych o szczególnych walorach przyrodniczych,
  • drzew genetycznie modyfikowanych,
  • nielegalnego pozyskiwania,
  • lasu naturalnego, który został przekształcony na plantacje lub tereny o innym niż leśne przeznaczeniu,
  • uprawy sadzonek z zastosowaniem niebezpiecznych nawozów chemicznych.

Ponadto używając znaku FSC przestrzegamy praw pracowników, dbając o dobro społeczności lokalnej.

Wybór naszych produktów to wspieranie szerokich programów ochrony środowiska naturalnego, negujących nielegalną politykę rabunkową lasów, prowadzącą do zubożenia bioróżnorodności ekosystemów leśnych na całym świecie.

Kupując produkty z certyfikatem FSC wspierasz odpowiedzialną gospodarkę leśną. Wiesz, że Twoje zakupy nie przyczynią się do niszczenia lasów na świecie i nie wspierają przedsiębiorstw łamiących prawa człowieka.

Twój wybór ma znaczenie...